POZVÁNKA

18. 4. 2024

|

konference

Technologický park Ostrava, budova VIVA, konferenční sál

Budoucnost trhu jednoúčelových strojů z pohledu Dassault Systèmes

Zajímají vás inovativní kroky Dassault Systèmes a SOLIDWORKS na poli technologií? Jaké jsou aktuální trendy a perspektivy na trhu dodavatelů a vývojářů jednoúčelových strojů, výrobních linek a automatizací? Které strategie a postupy klienti využívají k úspěšnému přizpůsobení se rychle se měnícímu prostředí?

Pak si nenechte ujít konferenci pořádanou 18. dubna 2024 v ostravském Technologickém parku (budova VIVA) spolupráci s firmami cloudron s.r.o., DYTRON s.r.o. a Dassault Systémes, kde se představí jak současný stav, tak očekávaný vývoj tohoto odvětví. Budou také identifikovány nové příležitosti a inovace. Nebudou chybět ani konkrétní příklady spolupráce s klienty společnosti Dassault Systèmes a jejich přípravy na budoucí výzvy.

Hostům účast přinese rovněž skvělou příležitost poznat nové partnery a inspirovat se přístupy velkých hráčů na trhu.

REGISTRUJTE SE ZDE >

 

PROGRAM

16:00 – 17:50

Jaká je budoucnost jednoúčelových strojů podle Dassault Systémes?

Zdeněk BAŠTA, Dassault Systèmes CZ s.r.o.

Zajímá vás, jaké inovativní kroky podniká Dassault Systèmes a SolidWorks na poli technologií? Provedeme Vás nejen nejnovějšími aktivitami, vizí i strategií těchto firem, ale také našimi aktuálními projekty na českém trhu spolu s trendy v rozvoji řešení, včetně prezentace umělé inteligence a spolupráce s automobilovým průmyslem, jako je BMW Group.

Jaké jsou aktuální trendy v oblasti jednoúčelových strojů?

Michal NAVRÁTIL, cloudron s.r.o.

Jaké jsou aktuální trendy a perspektivy na trhu dodavatelů a vývojářů jednoúčelových strojů, výrobních linek a automatizací? Představíme současný stav i očekávaný vývoj, který nám nastíní nové příležitosti a inovace.

Praktické ukázky klientské spolupráce

Petr ŠIMÍČEK, cloudron s.r.o.

Jaké strategie a postupy naši klienti využívají k úspěšnému přizpůsobení se rychle se měnícímu prostředí? Ukážeme Vám konkrétní příklady spolupráce s klienty společnosti Dassault Systèmes a jejich přípravu na budoucí výzvy. Případové studie.

17:50 – 19:00

Zakončení, networking

Shrnutí celé akce, následováno networkingem, který umožní rozvinout probíraná témata s našimi hosty, ale také naskytne skvělou příležitost získat konkrétní zpětnou vazbu od klientů o spolupráci a navázat nové užitečné kontakty.

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo chcete cenovou nabídku?

Ať už vás jenom zajímá cena SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE, nebo máte zájem o strategickou radu k tomu, jak můžete zdokonalit vývoj výrobků ve vašem podniku díky nové generaci CAD a PLM nástrojů v cloudu, obraťte se na nás!

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo chcete cenovou nabídku?

Ať už vás jenom zajímá cena SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE, nebo máte zájem o strategickou radu k tomu, jak můžete zdokonalit vývoj výrobků ve vašem podniku díky nové generaci CAD a PLM nástrojů v cloudu, obraťte se na nás!

Kliknutím na tlačítko Odeslat potvrzujete, že jste se seznámili s našimi podmínkami zpracování osobních údajů a udělujete nám souhlas s tím, aby vás společnost Cloudron s.r.o. kontaktovala  s obchodní nabídkou prostřednictvím uvedeného e-mailu nebo telefonu. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv později upravit, nebo zrušit.