3DEXPERIENCE – platforma pro digitalizaci výroby vaším tempem

Každá výrobní firma musí dříve nebo později projít kompletní digitální transformací, aby obstála v silném konkurenčním boji a neustále se měnících podmínkách současného světa. Robustní digitální platforma od tvůrců nejúspěšnějších CAD a PLM řešení vaši cestu tímto směrem zásadně zjednoduší. Pojďte na to chytře s pomocí 3DEXPERIENCE a inovujte přesně takovým tempem, které vyhovuje právě vám.

Chcete-li jako firma přežít v dnešním podnikatelském prostředí zmítaném nikdy nekončící řadou změn, musíte umět rychle reagovat. To si vyžaduje naprosto bezproblémovou souhru týmů a funkční procesy, které lze snadno řídit.

Softwarových řešení, která nabízejí v této situaci pomoc, je mnoho. Vybrat si to správné je však tvrdý oříšek – zvlášť pro výrobní firmu, která se musí primárně věnovat udržení svého byznysu a její zaměstnanci nemohou trávit čas experimentováním s aplikacemi, které nakonec mohou být slepou uličkou.

Pokud se váš podnik zabývá vývojem výrobků (v libovolném odvětví), sázkou na jistotu je pro vás platforma 3DEXPERIENCE. Můžete jí věřit – vyvinula ji renomovaná společnost Dassault Systèmes, stojící za aplikacemi jako je CATIA nebo SOLIDWORKS. Tyto systémy jsou považovány za průmyslový standard pro vývoj výrobků a není pochyb, že jejich tvůrce disponuje bezkonkurenčními kompetencemi pro to nejlepší možné řešení k digitalizaci výrobních procesů.

Objevte skrytý potenciál ve vašich týmech

Platforma 3DEXPERIENCE je opravdu revoluční – v tom, jak sjednocuje různorodé týmy, nástroje a data napříč organizací, čímž pomáhá firmám všech velikostí zlepšit způsob, jakým vyvíjejí a inovují své výrobky vstříc čím dál náročnějším zákazníkům.

Jádrem platformy 3DEXPERIENCE je jednoduchá, ale mocná myšlenka: poskytnout jednotný pracovní prostor, který překonává bariéry mezi spolupracovníky, ať už se jednotliví lidé nacházejí kdekoliv.

Z výhod platformy mohou těžit velké nadnárodní korporace stejně jako malá firma nebo dokonce samostatně působící specialista – je určena pro podniky všech velikostí. Nabízí aplikace pro kompletní podporu firemních procesů, zároveň však každému umožňuje, aby s jejich nasazením postupoval svým vlastním tempem. Proces digitalizace tak zvládnete snadno a nebudete utrácet za výbavu, kterou zatím nevyužijete.

Proč si vybrat platformu 3DEXPERIENCE?

3DEXPERIENCE je víc než jen nástroj – je to strategické aktivum, které pohání váš podnik k dosažení jeho cílů. Díky komplexní sadě aplikací propojených jednotným řešením pro spolupráci nabízí tato platforma bezkonkurenční výhody:

Centralizovaná správa dat: Víte, že podle průzkumů stráví lidé v práci každý den až dvě hodiny neproduktivním hledáním různých dat? Platforma 3DEXPERIENCE centralizuje všechna vaše data v zabezpečeném prostředí a zajišťuje, že všichni ve vaší organizaci budou mít k dispozici vždy vše potřebné a v aktuálních verzích.

Bezkonkurenční spolupráce: Ať už vaše kolegy odděluje přepážka mezi stoly nebo jsou na jiném kontinentu, díky nástrojům pro spolupráci zabudovaným do platformy 3DEXPERIENCE bude jejich vzájemná komunikace stejně jednoduchá, jako na oblíbené sociální síti. Přitom se vše stále točí kolem výchozího datového modelu, takže nikdy neztratíte vazbu na klíčová data, o kterých je řeč.

Zjednodušená realizace projektů: Díky integrovaným nástrojům pro řízení projektů zjednodušuje platforma 3DEXPERIENCE plánování, sledování a realizaci projektů, čímž zajišťuje dodržování časového harmonogramu, optimalizaci zdrojů a přesné dosažení cílů.

Jelikož žádné dva podniky nejsou stejné, umožňuje platforma 3DEXPERIENCE rozsáhlé možnosti přizpůsobení uživatelského prostředí a volbu právě těch aplikací, které zrovna využijete. Další nástroje můžete přidat a okamžitě používat, kdykoliv pro ně vyplyne potřeba.

Jak pomůže 3DEXPERIENCE právě vám?

Platforma 3DEXPERIENCE nabízí širokou škálu funkcí navržených tak, aby vyhovovaly různorodým potřebám podniků z různých odvětví a aby vylepšily všechny aspekty fungování firmy – od převratně efektivních nástrojů pro konstruktéry až po sofistikované aplikace pro řízení projektů s důrazem na plnění termínů a dosahování obchodních cílů v dynamickém tržním prostředí.

Excelentní výbava pro vývoj výrobků: Nápady konstruktérů rychle ožijí díky nejmodernějším 3D CAD nástrojům s okamžitou podporou v simulacích. Simulování podmínek reálného světa umožňuje otestovat konstrukční návrhy třeba už v rané fázi vývoje a zajistí, že budou vaše výrobky splňovat nejvyšší standardy a kvality dávno předtím, než se dostanou do výroby.

Přímá integrace platformy do CAD systému SOLIDWORKS umožňuje plynulý přechod od konceptu k detailnímu konstrukčnímu návrhu s využitím výkonných cloudových nástrojů. Konstruktéři tak mohou pracovat s důvěrně známým softwarem a kdykoliv potřebují, využijí výkonné cloudové nástroje 3DEXPERIENCE, které zásadně rozšíří jejich schopnosti při vývoji výrobků.

Efektivní výroba a její plánování: Minimalizujte chybovost a omezte nákladné revize dosažením digitální kontinuity od návrhu až po výrobu a zajistěte, aby se každá změna a úprava výchozího modelu přesně projevila ve všech fázích výroby.

Optimalizujte výrobní procesy pomocí nástrojů, které vám pomohou plánovat, vizualizovat a analyzovat výrobní postupy. Identifikujte úzká místa, optimalizujte přidělování zdrojů a zajistěte hladký a efektivní průběh výrobních operací.

Úspěšnější obchod a marketing: Vytvářejte ohromující fotorealistické vizualizace svých produktů, skrze které váš marketingový tým přitáhne pozornost nových zákazníků. Díky propojení veškerých dat v jedné platformě mohou propagační materiály vznikat paralelně s konstruováním výrobku, takže zahájíte propagaci dávno předtím, než budete mít k dispozici fyzický prototyp.

Využijte možnosti platformy k vývoji interaktivních konfigurátorů produktů a pro jejich prezentaci v působivé virtuální realitě a podpořte rozhodnutí zákazníků pro volbu právě vašeho výrobku.

Společné řízení projektů: Propojte celý váš tým v jednotném pracovním prostoru, který zprostředkuje zcela hladkou a transparentní spolupráci. Díky nástrojům pro zadávání úkolů, sledování postupu a komunikaci v reálném čase se řízení projektů stává efektivním a soudržným procesem.

Přijímejte informovaná rozhodnutí díky analytice, která nabízí přehled o časovém harmonogramu projektu, přidělování zdrojů a potenciálních rizicích. Přizpůsobitelné nástroje pro reporting vám umožní informovat zúčastněné strany o nejnovějším vývoji projektu.

Zabezpečení dat na prvním místě: Získejte jistotu v ukládání vašich dat a nenechte už kriticky důležité informace nekontrolovatelně šířit přes e-mail či na nezašifrovaných discích. Průmyslový cloud s certifikovaným zabezpečením vám zajistí bezkonkurenční ochranu, sledovatelnost, zálohování a zároveň kontrolovaný přístup k potřebným datům odkudkoliv a kdykoliv.

Vybavte se promyšlenou datovou strategií. Zbourejte jednou pro vždy bariéry mezi spolupracovníky a odděleními, mezi zákazníky a dodavateli, mezi konstrukčním oddělením a výrobou… rozvíjejte váš podnik nad jedním datovým úložištěm, které vám ušetří čas, starosti a povýší všechny vaše procesy na novou úroveň.

Vrhněte se s důvěrou do digitální transformace

Vaši lidé a vaše projekty obsahují obrovský skrytý potenciál, který vám právě platforma 3DEXPERIENCE může pomoci objevit a uvolnit. Neváhejte a pojďte odhalit její praktické výhody a pokrokové funkce. Náš tým je připraven ukázat vám cestu k vaší úspěšné budoucnosti ještě dnes.

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo chcete cenovou nabídku?

Ať už vás jenom zajímá cena SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE, nebo máte zájem o strategickou radu k tomu, jak můžete zdokonalit vývoj výrobků ve vašem podniku díky nové generaci CAD a PLM nástrojů v cloudu, obraťte se na nás!

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo chcete cenovou nabídku?

Ať už vás jenom zajímá cena SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE, nebo máte zájem o strategickou radu k tomu, jak můžete zdokonalit vývoj výrobků ve vašem podniku díky nové generaci CAD a PLM nástrojů v cloudu, obraťte se na nás!

Kliknutím na tlačítko Odeslat potvrzujete, že jste se seznámili s našimi podmínkami zpracování osobních údajů a udělujete nám souhlas s tím, aby vás společnost Cloudron s.r.o. kontaktovala  s obchodní nabídkou prostřednictvím uvedeného e-mailu nebo telefonu. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv později upravit, nebo zrušit.