Certifikace SOLIDWORKS – získejte lepší práci a vydělávejte víc díky SOLIDWORKS

Dobrá znalost softwaru SOLIDWORKS vám otevírá dveře k lepším pracovním příležitostem. Podepřete svoje schopnosti získáním odpovídajícího certifikátu, který můžete získat jednoduše online. Získáte nejen ozdobu pro váš profil na LinkedIn, ale taky argument, proč si říct o povýšení nebo o lepší mzdu.

Certifikace SOLIDWORKS potvrzující vaše konstruktérské schopnosti jsou přizpůsobeny uživatelům na všech úrovních. Za pozornost stojí už samotný certifikační proces, který je podnětem pro vaše další odborné vzdělávání a zároveň představuje příležitost pro navazování nových kontaktů.

Certifikace SOLIWORKS pro profesionály

Certified SolidWorks Associate (CSWA): Základní úroveň certifikace pro začínající uživatele, kteří prokazují základní znalosti.

Certified SolidWorks Professional (CSWP): Certifikace pro středně pokročilé uživatele, kteří prokazují odborné znalosti pokročilých funkcí SOLIDWORKS.

Certified SolidWorks Expert (CSWE): Pokročilá certifikace stvrzující mistrovství v řešeních SOLIDWORKS a při zvládání nejsložitějších konstrukčních výzev.

Speciální certifikace: Můžete se certifikovat také v rámci vybrané specializace, například pro plechové díly (CSWPA-SM), svařované konstrukce (CSWPA-WD), modelování komplexních ploch (CSWPA-SU), navrhování forem (CSWPA-MM), tvorbu výkresové dokumentace (CSWPA-DT), simulace (CSWPA-Simulation), MBD (CSWPA-MCD), aditivní výrobu (CSWPA-AM), elektrotechniku (CSWPA-Electrical), správu dat (CSWPA-PDM), pro různé profesní role na platformě 3DEXPERIENCE atd. Celkově je k dispozici několik desítek různých certifikátů.

Certifikace SOLIDWORKS pro akademickou sféru

Certified SolidWorks Associate – Academic (CSWA – Academic): Tato certifikace je určena studentům a je podobná certifikaci CSWA, se zaměřením na zvládnutí SOLIDWORKS ve výuce.

Certified SolidWorks Professional – Academic (CSWP – Academic): Podobně jako CSWP tato certifikace deklaruje pokročilou úroveň znalostí SOLIDWORKS v akademickém kontextu.

Certified SolidWorks Expert – Academic (CSWE – Academic): Vzdělávací obdoba nejvyšší certifikace CSWE je potvrzením mimořádných schopností uživatelé v SOLIDWORKS.

Jak získat certifikát SOLIDWORKS?

Všechny certifikační testy probíhají online na vašem vlastním počítači, jedna zkouška zabere řádově několik hodin a ceny certifikátů začínají na cca 1500 Kč. Uživatelé s aktivním předplatným SOLIDWORKS Subscription mohou každý rok absolvovat několik vybraných certifikačních zkoušek zdarma.

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo chcete cenovou nabídku?

Ať už vás jenom zajímá cena SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE, nebo máte zájem o strategickou radu k tomu, jak můžete zdokonalit vývoj výrobků ve vašem podniku díky nové generaci CAD a PLM nástrojů v cloudu, obraťte se na nás!

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo chcete cenovou nabídku?

Ať už vás jenom zajímá cena SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE, nebo máte zájem o strategickou radu k tomu, jak můžete zdokonalit vývoj výrobků ve vašem podniku díky nové generaci CAD a PLM nástrojů v cloudu, obraťte se na nás!

Kliknutím na tlačítko Odeslat potvrzujete, že jste se seznámili s našimi podmínkami zpracování osobních údajů a udělujete nám souhlas s tím, aby vás společnost Cloudron s.r.o. kontaktovala  s obchodní nabídkou prostřednictvím uvedeného e-mailu nebo telefonu. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv později upravit, nebo zrušit.