SOLIDWORKS: 3D CAD software pro konstruktéry, kteří si cení svého času

3D CAD software SOLIDWORKS umožňuje svým uživatelům věnovat se tomu, na čem při navrhování výrobků doopravdy záleží. S jeho výkonnými funkcemi a intuitivním uživatelským rozhraním zvládnete navrhnout jakýkoliv výrobek rychle, bezpečně a v té nejvyšší kvalitě. Díky milionové komunitě uživatelů nikdy nebudete mít nouzi o inspiraci nebo podporu, když narazíte na jakýkoliv problém.

Klíčové funkce a výhody SOLIDWORKS

Snadné použití: Vrhněte se bez zdržování rovnou do navrhování díky uživatelsky přívětivému rozhraní SolidWorks, které ocení začátečníci i nejnáročnější profesionálové. Snadnou výuku a rychlé zvládnutí všech potřebných funkcí oceňují také tisíce škol a jejich studenti, kteří jsou díky schopnosti používat právě SOLIDWORKS následně velmi žádanými absolventy na pracovním trhu.

Výkonný 3D CAD: Vyřešíte jakoukoliv konstrukční výzvu díky pokročilému parametrickému i volnému modelování. V SOLIDWORKS najdete ty správné nástroje, ať pracujete s objemovou geometrií, s plochami nebo třeba s mračnem bodů z 3D skenování.

Simulace: V SOLIDWORKS máte vždycky jistotu, že jdete v návrhu správným směrem, protože se můžete kdykoliv opřít o integrované analýzy a simulace. Ověřujte pevnost, pružnost, kinematiku, proudění, vlivy elektromagnetických polí a mnoho dalšího – nemusíte přitom být ani specializovaným výpočtářem.

Spolupracujte bez omezení: Zjednodušte pracovní postupy svého týmu pomocí nástrojů navržených pro bezproblémové sdílení projektů a spolupráci. Díky moderním cloudovým aplikacím se nemusíte zabývat složitou implementací PDM či PLM řešení, vše máte hned po ruce připravené reagovat na vaše aktuální potřeby.

Přizpůsobení a automatizace navrhování: SOLIDWORKS si můžete nastavit tak, aby se vám používal co nejpohodlněji. Od klávesových zkratek nebo gest myši přes nástrojové panely až po vlastní firemní sociální síť pro komunikaci s vašimi kolegy, kterou si nastavíte na míru vašemu týmu na platformě 3DEXPERIENCE.

Podpora specializovaných profesí

SOLIDWORKS urychluje a usnadňuje vývoj výrobků tím, že zajišťuje hladké propojení mezi konstruktéry s dalšími profesemi zainteresovanými do navazujících procesů. SOLIDWORKS je středobodem integrované platformy 3DEXPERIENCE, která usnadňuje spolupráci a zaručuje konzistenci dat napříč různými obory zapojenými do vývoje a výroby produktů. Propojený ekosystém přímo spolupracujících aplikací nad jedním datovým modelem vnáší pořádek do pracovních procesů, šetří čas všem zainteresovaným a vede k vyšší kvalitě výrobků i k jejich rychlejšímu uvádění na trh.

Víte třeba, že…?

  • 3D CAD modely vytvářené v SOLIDWORKS můžete zúročit pro rychlou tvorbu technické a podpůrné dokumentace, od montážních návodů přes marketingové vizualizace až po úchvatné prezentace ve virtuální realitě.
  • Navrhované výrobky lze optimalizovat souběžně s vestavěnou elektrotechnikou. Konstruktér a elektroinženýr mohou pracovat souběžně a nejen že se vyhnou kolizím, dospějí ke kvalitnějšímu výrobku s výkonem vyladěným pro jeho co nejlepší používání z hlediska komfortu i bezpečnosti.
  • Vestavěné nástroje vám pomohou automatizovaně posoudit dopad vašich konstrukčních rozhodnutí na životní prostředí. Ušetříte naši planetu a navíc nabídnete další benefit pro vaše zákazníky, kteří preferují udržitelnost a zodpovědný přístup firem.

Začínáme se SOLIDWORKS

Systémové požadavky: SOLIDWORKS je robustní 3D CAD, který vám poskytne tu nejlepší službu, pokud bude nainstalován na pracovní stanici s odpovídajícím hardwarovým vybavením. Vedle toho však můžete používat také aplikace 3DEXPERIENCE prakticky na libovolném počítači, notebooku nebo tabletu, protože vysoký výkon získáte bez ohledu na vaše vlastní zařízení díky připojení k výkonnému cloudu.

Průvodce instalací: Na instalaci SOLIDWORKS není nic složitého, navíc je vám k dispozici průvodce instalací. Od spuštění instalačního souboru po vaše první kroky v SOLIDWORKS vás dělí jen pár minut.

Výukové programy pro začátečníky: Díky široké komunitě uživatelů z celého světa a s podporou vašeho dodavatele máte k dispozici bezpočet návodů, videí, a také profesionální nápovědu, které vám umožní efektivně využívat SOLIDWORKS od první minuty po spuštění.

Připojte se k naší komunitě

Staňte se i vy uživatelem jednoho z nejoblíbenějších softwarových řešení pro navrhování výrobků a využívejte sílu globální komunity konstruktérů, kteří sdílejí cenné know-how a radost z inovací. SOLIDWORKS je vaší vstupenkou do světa takřka neomezených tvůrčích možností, skrze které i vy můžete měnit naši společnou budoucnost.

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo chcete cenovou nabídku?

Ať už vás jenom zajímá cena SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE, nebo máte zájem o strategickou radu k tomu, jak můžete zdokonalit vývoj výrobků ve vašem podniku díky nové generaci CAD a PLM nástrojů v cloudu, obraťte se na nás!

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo chcete cenovou nabídku?

Ať už vás jenom zajímá cena SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE, nebo máte zájem o strategickou radu k tomu, jak můžete zdokonalit vývoj výrobků ve vašem podniku díky nové generaci CAD a PLM nástrojů v cloudu, obraťte se na nás!

Kliknutím na tlačítko Odeslat potvrzujete, že jste se seznámili s našimi podmínkami zpracování osobních údajů a udělujete nám souhlas s tím, aby vás společnost Cloudron s.r.o. kontaktovala  s obchodní nabídkou prostřednictvím uvedeného e-mailu nebo telefonu. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv později upravit, nebo zrušit.