Verze SOLIDWORKS – hodí se pro vás Standard, Professional, nebo Premium?

Pro úspěch vašeho projektu je klíčové, zda pro jeho realizaci zvolíte ten správný CAD systém. V případě SOLIDWORKS nemůžete sáhnout vedle, pro vaše různorodé potřeby jsou k dispozici tři hlavní edice a vedle nich množství doplňkových aplikací, s nimiž zrealizujete jakýkoliv nápad.

SOLIDWORKS Standard: Základ pro všechny konstruktéry

Ideální pro jednotlivé konstruktéry a malé týmy zaměřené na konstruování ve 3D. Je připraven pro komplexní konstrukční návrhy dílů a sestav s ověřením jejich proveditelnosti ve výrobě. Přímo ze 3D modelů můžete generovat detailní výkresy, které budou vždy odpovídat aktuálnímu stavu modelu.

SOLIDWORKS Professional: Výbava pro pokročilé konstruktéry

Ideální pro profesionály, kteří potřebují více než jen základní funkce pro navrhování, včetně pokročilé správy dat, knihovny normálií a nástrojů pro zvýšení produktivity. Součástí je také modul pro kalkulace nákladů pro díly i sestavy, generování schémat plošných spojů, kontrola konstrukčních pravidel, výpočty tolerančních polí, práce s daty ze 3D skenerů a tvorba fotorealistických vizualizací.

SOLIDWORKS Premium: Pro komplexní projekty s podporou analýz

Řešení vhodné pro organizace a profesionály, kteří řeší složité projekty vyžadující pokročilé ověřování návrhů a komplexní nástroje pro vývoj výrobků. Nad rámec verze Professional přináší Premium pokročilé simulace odpovídající reálným podmínkám, pohybové studie, modelování kabelových tras, potrubí a kabelových svazků a nástroje pro narovnání zakřivení ploch pro přípravu polotovarů.

Dopřejte si maximální výkon: 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS

Jako moderní firma, která je odhodlána držet krok před sílící konkurencí, byste měli do své výbavy zahrnout nástroje, jež vám zajistí bezpečnou a pohodlnou budoucnost pro váš další rozvoj.

Takové je řešení 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS, rozšiřující možnosti desktopového systému SOLIDWORKS o vysoce výkonné cloudové nástroje, které posunou vaše možnosti na novou úroveň. Tato integrace poskytuje flexibilní pracovní prostor pro zabezpečenou spolupráci, propojující všechny aspekty vývoje výrobků a lidi, kteří se na něm podílejí.

Umožňuje bezproblémovou spolupráci napříč týmy a s externími partnery, což usnadňuje zpětnou vazbu a rozvíjení návrhů v reálném čase, ať jste kdekoliv (a dokonce k tomu ani nepotřebujete mít zrovna přístup k výkonné pracovní stanici).

Cloudové úložiště nabízí bezpečný způsob ukládání, přístupu a správy návrhových dat bez nutnosti složité IT infrastruktury. Platforma je navíc snadno škálovatelná, takže do své výbavy vždy zařadíte jen to, co právě potřebujete a nebudete utrácet za zbytečnosti.

Závěrem lze říci, že tradiční SOLIDWORKS je nejvhodnější pro uživatele, kteří vyžadují robustní lokální funkce CAD s komplexní kontrolou nad svými daty a infrastrukturou. Naopak 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS je přizpůsoben týmům, které hledají více spolupracující, integrované a flexibilní návrhové prostředí využívající cloudové technologie pro zvýšení produktivity a pro maximální podporu inovací.

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo chcete cenovou nabídku?

Ať už vás jenom zajímá cena SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE, nebo máte zájem o strategickou radu k tomu, jak můžete zdokonalit vývoj výrobků ve vašem podniku díky nové generaci CAD a PLM nástrojů v cloudu, obraťte se na nás!

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo chcete cenovou nabídku?

Ať už vás jenom zajímá cena SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE, nebo máte zájem o strategickou radu k tomu, jak můžete zdokonalit vývoj výrobků ve vašem podniku díky nové generaci CAD a PLM nástrojů v cloudu, obraťte se na nás!

Kliknutím na tlačítko Odeslat potvrzujete, že jste se seznámili s našimi podmínkami zpracování osobních údajů a udělujete nám souhlas s tím, aby vás společnost Cloudron s.r.o. kontaktovala  s obchodní nabídkou prostřednictvím uvedeného e-mailu nebo telefonu. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv později upravit, nebo zrušit.