SOLIDWORKS for Makers – 3D CAD pro kutily a hobby projekty

SOLIDWORKS for Makers je speciální edice proslulého 3D CAD softwaru SOLIDWORKS, která je speciálně přizpůsobena pro kutily a bastlíře. Jednoduše řešeno je to plně profesionální CAD software určený pro domácí použití.

Jak mohu se SOLIDWORKS for Makers začít?

Jednoduše se zaregistrujte, vyberte si měsíční nebo roční předplatné a od vašeho prvního 3D modelu už vás dělí jen vaše vlastní představivost.

Kolik SOLIDWORKS for Makers stojí?

Cena SOLIDWORKS for Makers je 9,99 eur za měsíc nebo 99 eur za rok (bez 21 % DPH). Tuto profesionální výbavu si tedy můžete dopřát v přepočtu za pouhých cca 300 Kč měsíčně.

Pro koho je SOLIDWORKS for Makers vhodný?

SOLIDWORKS for Makers může využívat každý, kdo se zabývá osobními projekty, nekomerční výrobou a konstruováním pro zábavu. Nabídne vám výkonné nástroje a funkce, s jejichž pomocí můžete zrealizovat své tvůrčí nápady od počáteční skici po finální výrobek, navíc s podporou simulací a 3D tisku.

Jaké jsou hlavní rozdíly mezi komerčním SOLIDWORKS a SOLIDWORKS for Makers?

Licencování a ceny: SOLIDWORKS for Makers je nabízen za symbolickou cenu na bázi měsíčního nebo ročního předplatného. To jej činí dostupným široké veřejnosti pro nekomerční použití v libovolných projektech.

Funkce: SOLIDWORKS for Makers je vybaven podobnými funkcemi, jako profesionální software ve verzi SOLIDWORKS Professional. V rámci cloudové platformy 3DEXPERIENCE navíc obsahuje také aplikace 3D Creator, 3D Sculptor, SOLIDWORKS Visualize Connected, NC Shop Floor Programmer a přístup ke komunitním službám 3DSwym Communities a 3DEXPERIENCE Marketplace.

Správa dat: Narozdíl od profesionální verze s PDM nadstavbou umožňuje SOLIDWORKS for Makers spravovat data výhradně přes moderní cloudové rozhraní.

Technická podpora: SOLIDWORKS for Makers zahrnuje přístup do specializované komunity uživatelů, která nabízí množství informačních zdrojů, výukových programů a vzájemné podpory mezi kutily.

Lze SOLIDWORKS for Makers používat pro komerční projekty?

SOLIDWORKS for Makers je určen pouze pro osobní použití. Pokud budete předměty navržené v tomto softwaru prodávat, nesmí váš příjem překročit v přepočti 2000 eur za rok (tedy zhruba 50 tisíc korun). Pokud pracujete na komerčních projektech nebo jste součástí firmy, můžete snadno přejít na standardní licence SOLIDWORKS, určené k profesionálnímu používání.

Jak SOLIDWORKS for Makers podporuje 3D tisk?

Uživatelé mohou své modely vytvořené v SOLIDWORKS for Makers přímo exportovat do formátů souborů pro 3D tisk. K dispozici jsou i nástroje pro optimalizaci návrhů pro 3D tisk, které zajišťují nejlepší možnou kvalitu tisku a efektivitu využití materiálu.

Jsou pro SOLIDWORKS for Makers k dispozici výukové zdroje?

Ano, k dispozici je dostatek vzdělávacích zdrojů, včetně online výukových programů, webových seminářů a komunitních fór, kde můžete získat tipy od ostatních tvůrců. Kromě toho SOLIDWORKS for Makers poskytuje přístup ke vzdělávacímu obsahu přizpůsobenému pro hobíky a kutily, který vám pomůže začít a rozvíjet vaše dovednosti.

Je SOLIDWORKS for Makers nějak omezen?

Soubory a data vytvořená v SOLIDWORKS for Makers jsou označeny vodoznakem a lze s nimi pracovat pouze v této edici softwaru určené pro kutily. SOLIDWORKS for Makers tedy není datově kompatibilní s verzemi pro profesionály nebo pro školy a studenty. Neutrální souborové formáty jako STP nebo IGES vodoznak neobsahují a lze je otevřít v libovolném jiném CAD systému.

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo chcete cenovou nabídku?

Ať už vás jenom zajímá cena SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE, nebo máte zájem o strategickou radu k tomu, jak můžete zdokonalit vývoj výrobků ve vašem podniku díky nové generaci CAD a PLM nástrojů v cloudu, obraťte se na nás!

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo chcete cenovou nabídku?

Ať už vás jenom zajímá cena SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE, nebo máte zájem o strategickou radu k tomu, jak můžete zdokonalit vývoj výrobků ve vašem podniku díky nové generaci CAD a PLM nástrojů v cloudu, obraťte se na nás!

Kliknutím na tlačítko Odeslat potvrzujete, že jste se seznámili s našimi podmínkami zpracování osobních údajů a udělujete nám souhlas s tím, aby vás společnost Cloudron s.r.o. kontaktovala  s obchodní nabídkou prostřednictvím uvedeného e-mailu nebo telefonu. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv později upravit, nebo zrušit.